Najnovšie recenzie zo sekcie Programy na úpravu videí

Pinnacle Studio 16 CZ

Pinnacle Studio 16 CZ

Pridané: 20. apríla 2013

Zakúpený v HEJ.sk

• Pomerne slušne spracované ovládacie prostredie.
  • Nemá všetky kodeky pre HD. Nespracováva video súbory s koncovkou ts.

Za predajnú cenu adekvátny program na úpravu videa.

Pridané: 13. marca 2013

• Zaujímavý vzhľad pracovnej plochy ale nič viac.
  • Nestabilný program - veľmi často prestane pracovať mrzne a padne. Opätovné spustenie je niekedy nožné len po reštarte.
  • Po nainštalovaní upgrade z pinnacle studio 15 ultimate colection na 16 ultimate nefungujú plug-in, ktoré program má obsahovať .

Tak ako som bol nadšený z toho, ako uvedený program pôsobil po nainštalovaní, tak moje nadšenie rýchlo pominulo, ako náhle som v uvedenom programe začal upravovať video. Program pracoval rýchlejšie ako PS 15 uc, no za 3 mesiace som v ňom poriadne neupravil ani jedno video a musel som sa vrátiť k ps 15. Uvedený program neodporúčam aj napriek tomu, že sa javí byť dobrý.

Corel VideoStudio Pro X5 License Upgrade (1-10)

Corel VideoStudio Pro X5 License Upgrade (1-10)

Pridané: 22. januára 2013

• Snád menej pluginov
  • základný balík

Tak ako som písal pri Corel Video X4 zdedila aj X5 všetko dobré po predchodkyni, prehľadnejší editor videa do domácnosti som asi ani nevidel okamžite sa v nom zorientujete a idete do práce používanie efektov prechodov a iných vecí je velmi intuitívne rýchle a bezproblémové podpora formátov ako vstupných tak i výstupných je bezproblémová a poradí si so všetkými.
Odladenosť je lepšia a tiež aj rýchlosť spracovnia celkovo sa X5 posunula o krok dopredu určite sa v konkurencii nestratí a ešte raz ako velke plus hodnotím celkovú prehladnosť celej aplikacie ktoru skutočne zvládne ovladať aj absolútny nováčik.
Cena je tiež primeraná a myslím si že je to výhodná kúpa no ak si chcete program vyskúšať bezplatne s prípadnou neskoršou aktiváciou na stránkach výrobcu odporúčam stiahnuť si trial verziu na vyskúšanie..

Corel VideoStudio Pro X5 License (1-10)

Corel VideoStudio Pro X5 License (1-10)

Pridané: 22. januára 2013

• Snád menej plugino

Pridané: 5. decembra 2012

Zakúpený v HEJ.sk

• Upg k predošlej verzii sa bezchybne nainštalovalo (predošlá verzia Studio 15 Ultimate),
  • Je rýchlejší a bohatší ako Studio 15, nakoľko pracuje v 64 bit. režime.
  • V prílohe je na DVD obsiahly výučbový program, takže oboznámenie sa s novou verziou mi nerobilo problém.
  • Pri používaní umožňuje vytvoriť si vlastný zoznam prechodov, čo urýchľuje prácu a má mnoho praktických úkonov, ktoré užívateľ zvládne až časom.
  • Pred nákupom však odporúčam využiť bezplatnú verziu TRIAL. TRIAL som však pred inštaláciou Upg odinštaloval.
  • Zatiaľ nemám negatívne skúsenosti, treba si však na program zvyknúť, je postavený na inej logike ako predchádzajúce verzie.

Program je rýchly, využíva viacero stop a pri tom je prehľadný.
Investícia 66 € je výhodná, cena zodpovedá kvalite, i keď ide o Upg, je to však v skutočnosti celkom nový program, ktorého cena inak je 99 €.

Corel VideoStudio Pro X4 Ultimate ENG

• multy track editing
  • zatiaľ nič

Pridané: 26. októbra 2012

Zakúpený v HEJ.sk

• Malo by sa brať do úvahy ,že filmy si môžu upravovať i ľudia ,ktorí nie profesionálny tvorcovia filmov.Manuál treba vytvoriť prehľadnejší.

Vhodný pre tých ktorý už majú skusenosti

Pinnacle Studio 15 Ultimate CZ UPG

Pinnacle Studio 15 Ultimate CZ UPG

Pridané: 21. augusta 2012

(naposledy upravené 21. augusta 2012)

Zakúpený v HEJ.sk

• Používal som predtým PS 12. Tento SW je s väčším množstvom titulkov, má inú vizáž a celkom rýchlo som si naň zvykol. Je tam viac možností na titulky, viac zvukových efektov.
  • Trochu ma ruší ten zvukový pruh na pravej strane obrazovky, ale dá sa na to zvyknúť.

Som spokojný, pre použitie spracovania domáceho videa je to ideálny produkt. Dokonca v HD kvalite, ktorú ja používam je možné urobiť i prijateľné profesionálne vyhotovenie videa.

Pridané: 8. augusta 2012

• Efekty
  • Profesionalita
  • Výstupy
  • niekedy prehladnosť

Kvalitný program na spracovanie videa fotiek hudby do efektných domácich videí so širokým spektrom podporovaných vstupných formátov , prehladná časová os , množstvo efektov prechodov atd. široká škála výstupných formátov od SD až po HD je tam skutočne všetko. Pri práci naplno vytažuje moj procesor takže všetkych 8 jadier pracuje naplno čo je cítiť v rýchlosti spracovania vo Full HD pri maximálnom snímkovaní.
Program dokáže vyťažiť naplno všetky jadrá čo je velké plus.
Program je celkovo prehľadný a spracovanie je príjemne aj pre začínajúcich. Možno sa niekdy v ponke stratíte ale stačí vám pár hodín a program zvládnente bez problémov ovladať...
Zatial spokojnosť

Sony VEGAS Movie Studio HD PLATINUM 11

Sony VEGAS Movie Studio HD PLATINUM 11

Overený zákazník Internetový obchod Digicom 2012 Overený zákazník

Pridané: 29. júla 2012

Zakúpený v Internetový obchod Digicom 2012

• prívetivý, intuitívny,rýchly a vzhľadom na cenu vynikajúci program na strih a úpravu videa.
  • Obsahuje i program na tvorbu DVD.
  • Nemám výhrady.

Vyskúšal som trial verzie Sony Vegas a Sony Movie studio platinum. Vzhľadom na cenu zvíťazilo Sony Movie Studio HD Platinum.

Overený zákazník Internetový obchod Digicom 2012 Overený zákazník

Pridané: 19. júna 2012

Zakúpený v Internetový obchod Digicom 2012

som celkovo spokojný s nákupom

Overený zákazník Dunaj.sk Overený zákazník

Pridané: 24. februára 2012

Zakúpený v Dunaj.sk

• Jednoduchy, lacny, vhodny pre domace pouzitie.
  • Subjektivne: v porovnani s Adobe Premiere alebo Sony Vegas (robil som v nich) je to ako presadnut z Jaguara do Fabie. Vela ocakavat nemozete, kopa veci je tam prefabrikovana natvrdo, editovat 5+1 zvuk po kanaloch nejde, zasahovat do efektov tiez nie.

Pre nenarocneho domaceho uzivatela postacujuci. Kto ma kvalitnu kameru a chce aj kvalitne vystupy, asi si kupi nieco lepsie - ale aj podstatne drahsie...

Pridané: 3. februára 2012

Zakúpený v HEJ.sk

• Novsie,silnejsie nástroje v strizni,poměrně zvacsena stabilita.
  • Hodně náročné na hardver!!!!

Začínal osm s 8,no tak asi ne je co dodávat...

Pinnacle Studio 15 HD CZ

Pinnacle Studio 15 HD CZ

Pridané: 23. januára 2012

• prehľadný a jednoduchý softvér so základnými funkciami
  • dobrá cena
  • priaznivé odporúčania

Na tvorbu videa používam Pinnacle už od verzie 10 a teraz som sa rozhodol odskúšať novú a pokročilú verziu, Pinnacle Studio 15.
Prináša zmeny oproti minulým dielom, ale nie je ich veľa. Tento základný balíček sa dá kúpiť za priaznivú cenu a prináša veľa funkcií, predom vytvorených titulkov, prechodov a menu.
Jeho výhodou je ľahké a prehľadné prostredie v českom jazyku. Je to bohato postačujúci program na nahrávanie záznamu z kamery, editáciu a následné vypálenie na disk alebo prípadne na internet.
Všetkým bežným tvorcom rodinných videí z dovoleniek, rodinných akcií a iným, ktorí radi tvoria pekné videá tento program odporúčam.
Pre náročnejších sú tu samozrejme vyššie balíčky Pinnacle Studio 15.

Pinnacle Studio 15 Ultimate Collection CZ

Pinnacle Studio 15 Ultimate Collection CZ

Pridané: 13. januára 2012

• Jednoduchý a má velké prednosti, výskušal som aj iné ale tento ma najviac oslovil.
  • Zatial som nenašiel na tomto programe nič negativne.

Velmi výborný program ktorý ma hned oslovil,a preto ho odporučam aj ostatným uživatelom digtalneho videa.

Pridané: 3. decembra 2011

• výborný software pro fotoklipy
  • dobré ovládání kamery
  • možnost triků
  • špatný a nedostatečný návod- je třeba se dlouho učit

dělám v něm fotoklipy a mají úspěch

Pridané: 26. augusta 2011

Zakúpený v HEJ.sk

• Najnovší produkt s českým menu
  • Perfektný interaktívny manuál
  • Zvláda všetky úlohy v editácii amatérskeho videa

Mne plne vyhovuje

Budem ho odporúčať známym

Pridané: 11. júla 2011

• Vela efektov, moznosti
  • Aj fotky budu vyzerat ako "zive"
  • Klucovanie
  • ..... a velllllllllla ostatneho
  • Trocha dlhsi cas vytvarania videa
  • ale inak ..... NIC !

Mal som trial verziu a chystam sa kupit plnu. Vrelo odporucam vsetkym.

• Spoľahlivo pracujúci program pre editáciu videa v rôznych formátoch
  • Trošku neprhľadné ovládanie, je potrebné zvyknuť si po viacej pokusoch, pred skutočnou editáciou.

Veľmi dobré cena/výkon

Zobrazujem 21 - 40 zo 40 recenzií 1 [ 2 ]