Najnovšie recenzie zo sekcie Editácia videa

VideoReDo TVSuite

VideoReDo TVSuite

Milan Milan

Pridané: 10. marca 2018

• Rýchly bezstratový strih videa, bez dodatočneho kódovania video zostava v pôvodnej kvalite , v rovnakom rozlišeni .Rychlosť vytvorenia vysledneho zostrihaneho videa sa rovná kopirovaniu ,nakolko sa video nekoduje.
  • Nepodporuje HEVC-H.265 Alternatíva s podporou HEVC-H.265 Movavi Video Suite .

Vynikajuci program pre strih videa z TV karty -odstranenie reklám.

Pinnacle Studio 20 Plus (PNST20PLMLEU)

Pinnacle Studio 20 Plus (PNST20PLMLEU)

dado dado

Pridané: 19. novembra 2017

• nic, absolutne nic
  • vsetko

Pinnacle 20 Ultimate
Ak máte nepriateľa ktorý robí s videom a chcete sa mu pomstiť, kúpte mu Pinnacle 20 Ultimate. Nič ale skutočne NIČ HORŠIE, nič pomalšie, nič nespolahlivejšie, nič čo by bolo domotanejšie vo svete softvéru nenájdete.
V predchádzajúcich verziách bolo všetko akési intuitívne, jednoduché, logické. Čo pred tým fungovalo, to tu nehľadajte, čo bolo logické to odstránili, návod je totálnym odpadom, ktorý radšej nečítať lebo je to strata času a podľa neho nič nepôjde. vytvoriť čokoľvek dobré je v tomto programe nemožné. Ak sa vám to podarí tak len s obetovaním poslednej nervy, prechody katastrofálne, pridávanie fotografií, hudby, ... nelogické, vytvorenie titulkov nad ľudské sily a to nehovorím o bežiacom texte. Vytvoriť a editovať menu disku na dvd .... práca pre otroka a stále neviete či to pôjde.....
jediná vec čo je zaujímavá je 4k - teda ak práve ide a nezasekáva sa a nepadá.
-prostredie, nespoľahlivosť náročné titulkovanie, nepresné zmenšovanie scén, nekonečný export do čohokoľvek, nemožnosť rozdelenia na monitory, ...... plus som nenašiel - dodnes žiadny
Najradšej by som vrátil originál disk a žiadal kompenzáciu. s predchádzajúcimi verziami sa nedá ani porovnať. ak ste si ho nekúpili ani tak nerobte. premýšľal som nad 21 ultimate, ale kto mi zaručí že nie je ešte horšia?
neviem či sa chceli podobať na edius alebo na čo, ale nepodobajú sa na nič , vážne najhorší soft aký som zatiaľ mal, nelogický nepraktický nestály ....

Pinnacle Studio 20 Ultimate ML PNST20ULMLEU

Pinnacle Studio 20 Ultimate ML PNST20ULMLEU

dado dado

Pridané: 19. novembra 2017

• vsetko

Pinnacle 20 Ultimate
jediná vec čo je zaujímavá je 4k - teda ak práve ide a nezasekáva sa a nepadá.

Pinnacle Studio 21 Ultimate ML EU PNST21ULMLEU

Pinnacle Studio 21 Ultimate ML EU PNST21ULMLEU

Overený zákazník patro.cz Overený zákazník

Pridané: 15. septembra 2017

Zakúpený v patro.cz

softwer nemá odkaz ani príkaz na napalovačku. Tento problém nie je ani popísaný v charakteristike. Bolo by vhodné aby sa modul blu-ray dal zakúpiť i inou cestou než platobnou kartou cez internet. Nie všetci majú platobné karty /poprípade nechcú platiť cez internet/.

Kristián Ivančo Kristián Ivančo

Pridané: 18. septembra 2016

• Čeština
  • Veľa prechodov
  • Jednoduchí
  • Často zamŕza
  • Pomalý dáva videa do programu teda do zeleného pásu a keď je v žltom nedá sa z videom ani nič robiť tak seká
  • Nedá sa exportovať do 4K ani do 60FPS

Dá sa stiahnuť aj nelegálne a keď vám pôjde dobre tak si ho aj kúpte, ja mam 4 jadro procesor a grafiku 750ti 2gb

Pinnacle Studio 15 HD CZ

• total shit

Overený zákazník MF-Elektro.sk Overený zákazník

Pridané: 21. augusta 2016

Zakúpený v MF-Elektro.sk

• prehľadný panel nástrojov, čeština, mnoho efektov

vhodné pre amatérov na spracovanie videí

Overený zákazník Mironet.cz Overený zákazník

Pinnacle Studio 19 Standard CZ

Overený zákazník Alza.sk manyo

Pridané: 9. marca 2016

• zrozumitelne uzivatelske prostredie
  • lahke vytvaranie jednoduchych videi
  • rozsiahla kniznica prechodov
  • mala podpora formatov
  • caste pady
  • casovo obmedzeni "training" na studiobacklot.tv

Pinnacle Studio som si vybral preto, lebo pred cca. 10 rokmi som ho pouzival a celkom sa mi pacil. Teraz som vsak z tejto Standard verzie velmi sklamany. Caste pady, nejdu pouzit ani niektore video fily dodane priamo s nim. Zatial mi chodia len videa prekonvertovane do MPG2, pri ostatnych zamrza. Video training na studiobacklot nechapem preco je casovo obmedzeny na 1 mesiac a okrem toho je z verzie 16 pricom je obcas ukazane ako to teraz vyzera v 19-ke. Ak mate 19 Standard tak mam pocit ze si mozete rovno nainstalovat 16-ku. Je tu mnozstvo bug-ov (nar. ak vo vasom videu je FPS 50. tak to v pinaclu ide zrychlene). Nakoniec to vyzera, ze som si mohol stiahnut hociaky free program na strihanie videa, pretoze by mi poskytli vacsinu funkcii co poskytuje Pinacle Studio 19 Standard. Kladne vsak mozem hodnotit databazu prechodov, efektov a tituliek.

Corel VideoStudio Pro X9 ULTIMATE ML BOX

Corel VideoStudio Pro X9 ULTIMATE ML BOX

Overený zákazník Alza.sk Jožo Fašánok

Pridané: 4. marca 2016

(naposledy upravené 4. marca 2016)

Zakúpený v Alza.sk

• Generátor hudby - rôzne štýly, tempá, reálny živý zvuk - žiadny syntezátorový.
  • Niektoré obrazové efektové presety sú tiež zaujímavé.
  • Taktiež je zaujímavý konvert DVD do mpg súboru - novinky akými sú Screen capture a FastFlick som ešte neskúšal.
  • Časom sa k nim určite dostanem.
  • Na strih videa používam EDIUS, ktorý je cca 10x drahší, takže Corel PROX9 logicky neposkytuje taký užívateľský komfort a strihové možnosti ako profesionálny strihový software.
  • Je to skôr program pre hobby strihačov, ktorý nemusia riešiť zložitosti nastavenia a využijú prednastavené hodnoty a efekty.

Používal som staršiu verziu Corel PROX 4, pri ktorej veľkou výhodou bol generátor hudby. Ten je aj pri najnovšej verzii s novými skladbami. Vyberiete si štýl, druh skladby, prípadne tempo, nastavíte dĺžku, ktorú potrebujete a vyexportujete a máte muziku do filmu - akú presne potrebujete. Bingo!

Pinnacle Studio 19 Ultimate CZ Upgrade

Pinnacle Studio 19 Ultimate CZ Upgrade

Overený zákazník compy.sk PlinkE

Pridané: 21. februára 2016

Zakúpený v compy.sk

Používal som produkt asi 3 roky - PS 16 Ultimate. Som bol vždy spokojný lebo program pracoval výborne, spoľahlivo.Pre zmenu OS na WIN 10 som dokúpil upgrade, prvé skúsenosti ukazujú, že to bolo správne rozhodnutie.

Overený zákazník VVTech Vladimír

Pridané: 5. februára 2016

Zakúpený v VVTech

• Najnovší strihový program,v ktorom sa dá urobiť film aj v 3D a aj v ultra HD kvalite.Nezamŕza,rýchlejšie reaguje a obsahuje viac efektov.
  • 30-dňový výukový kurz bezplatný je len v angličtine,takže kto nemá skúsenosti s predošlými verziami Pinnacle studio môže mať problém vytvoriť film.

Dobrý softvér za prijateľnú cenu

Corel VideoStudio Ultimate X7

Corel VideoStudio Ultimate X7

Overený zákazník HEJ.sk Michal

Pridané: 3. februára 2016

Zakúpený v HEJ.sk

• prehľadné usporiadanie funkcií
  • možnosť intuitívneho spracovania
  • pomocné programy / Boris graffiti, Mercalli atď ...
  • len angličtina ...

Vynikajúci strihový program, začal som pri x4 a vždy sa mi oplatila kúpa nového. Mal som aj iné programy ale tento sa mi najviac osvedčil.

Corel VideoStudio Pro X8 ULTIMATE Mini-Box ML

Corel VideoStudio Pro X8 ULTIMATE Mini-Box ML

Overený zákazník BONUSKO Michal Kodaj

Pridané: 7. novembra 2015

Zakúpený v BONUSKO

• Je to dobrý video editor
  • na rozdieľ od X6 som čakal viac

bombastická reklama na X8 ultimate ma zlákala, ako hovorím čakal som viac hlavne filtrov a prechodov

Overený zákazník VVTech Overený zákazník

Pridané: 29. októbra 2015

• cena/ vykon

za rozumnu cenu na strih postacuje

Anonym Anonym

Pridané: 3. marca 2015

• Pokiaľ má niekto verziu PS 16 v 18 sa vie jednoducho orientovať.
  • oproti PS 16 žiadne podstatné zmeny
  • stabilnosť programu : už po dvoch minútach padol - žiadne vylepšenie

Celkový dojem z PS 18 je asi toľko - pokiaľ vlastníte PS 16 je zbytočné prechádzať na PS 18, nakoľko tento program nepriniesol nič závratne nové, aby ho bolo potrebné upgradovať. Som mimoriadne sklamaný a neviem, za čo som pri tomto upgrade vlastne zaplatil, lebo žiadne vylepšenie nevidím... :(

Overený zákazník Alza.sk Vladimír Gillányi

Pridané: 2. februára 2015

Zakúpený v Alza.sk

• Spĺňa všetky predstavy o práci so strihaním videa pre zdatnejších amatérov.

Používal som Pinnacle studio vo verzii 8 a 9. So zakúpením novej kamery som prešiel som na verziu 18 Ultimate a zatiaľ neľutujem.

Pinnacle Studio 18 Ultimate CZ

Pinnacle Studio 18 Ultimate CZ

Overený zákazník VVTech Peter

Pridané: 15. decembra 2014

(naposledy upravené 15. decembra 2014)

• oproti pinnacle 15 vela nových funkcií

Veľmi dobrý program na úpravu videa.Niektorý písali na

Pinnacle 16,17 že je to o ničom,to neviem posúdiť,ale 18 je

dobrá.Je tam veľa funkcií oproti 15,preto sa môže zdať ako

neprehladná,ale ja som si na to po chvíli zvykol a je to v

pohode.Kto má s niečím podobným akú takú znalosť,tak

to zvládne. Používam program len krátko,ale všetko ide ako

má. Záleží aj aký výkonný PC používate.Odporúčam

jostran jostran

Pridané: 25. novembra 2014

• Doplnkové programy, podpora 64-bit OS
  • Problém s exportom do MPEG-4 (H.264) 1080p/720p pri zdroji v m2ts a pod.. Vo výstupnom videu sa pri určitých sekvenciách objavujú mihotavé štvorce. Corel support to odmieta riešiť pokiaľ si nezakúpite support ticket. Začala k tomu diskusia aj na fórume pinnacle ( http://forums.pinnaclesys.com... ). Verzia PS18 vlastne nevie zvládnuť to čo bolo v PS16 OK. Pozor ticket zaslaný po registrácii sa týka len podpory inštalácie a registrovania.

Verziu PS18 pokiaľ neodstránia problém neodporúčam tým čo chcú robiť vo Full HD a to už vyšiel patch, ktorý to nerieši.

Pinnacle Studio 17 CZ

Pinnacle Studio 17 CZ

Overený zákazník HEJ.sk Marian Dalog

Pridané: 28. októbra 2014

Zakúpený v HEJ.sk

• Dobre prepracovamý program.

Už som mal pinnacle 12 a 15 a bol som nadmieru spokojný . odporúčam pokročilým amatèrom.

Zobrazujem 1 - 20 zo 54 recenzií [ 1 ] 2 3